KEŞAN BAŞSAVCILIĞI ZIYARETİ
İpsala Ticaret Borsası, Keşan Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi odası Keşan Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Başsavcı Mustafa SESLİ'yi ziyaret ederek başarılar diledi.
Oluşturulacak Yeni Çeltik Kanunu İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Borsamızda Gerçekleşti.
Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş Borsamıza katılımcılara oluşturulması planlanan Çeltik Ekimi Kanunu hakkında ön bilgi vererek üreticilerin sorun ve taleplerini dinledi. Bölge çeltikçilerinin ilgili kurumlarla ve idarecilerle bir araya gelerek söz konusu kanun hakkında istenilen talepleri dosya halinde kendisine sunulmasını talep eden Aktaş sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni kanun tasarısını hazırlayıp Meclise sunacağız dedi. Toplantı sonunda Başkanımız İbrahim GİRGİN Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş ve Daire Başkanı Ercan Türktemel'e İpsala pirinci hediye etti.
Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TURİB) Kayıt İşlemleri Hakkında
TÜRİB’in faaliyete geçmesi ile birlikte Ticaret Borsaları tarafından TÜRİB’e acentelik hizmeti verilecektir. Bu kapsamda Borsamız TÜRİB ile sözleşme imzalamak suretiyle TÜRİB Acentesi olmuştur.Kalkınma Çalıştayı Gerçekleşti
Yaklaşık 800 Kişinin Katıldığı Hamzadere Kalkınma Çalıştayı Bölgenin Gelişimini Hızlandıracak
EDIRNE
Adres : Enez Cad. Kabristan Sok. No:105 İpsala/EDİRNE