Duyurular
Üyelerimize Duyuru

TOBB Organ Seçimlerine ait Yönetmeliğin 8. maddesi hükmü gereğince üyelerimize önemle duyurulur.

Üyelerimize Duyuru

T.C.

İPSALA TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINDAN

ÜYELERİNE DUYURULUR

 

          1-) İpsala Ticaret Borsasına kayıtlı üyelerin Vergi Mükellefiyetlerine ait bilgileri içeren listeler 19.11.2008 Çarşamba gününden itibaren Bayrambey Mahallesi Enez Caddesi No/105 İpsala adresindeki hizmet binamızın girişindeki ilan panomuzda üyelerimizin incelemesine açık tutulacaktır.

 

           2-) Listeler 28.11.2008 Cuma günü mesai bitimine kadar üyelerimiz tarafından sağlıklı incelenebilmesi için askıda kalacaktır.

 

           3-) Listelerde Vergi Mükellefiyeti ile ilgili bilgilerin üyelerimizce incelenmesi sonunda, belirtilen süre içersinde vergi kayıtlarında herhangi bir eksiklik veya yanlışlığın tespit edilmesi halinde Borsa Genel Sekreterliği’ne hitaben yazılacak bir dilekçe ve ekinde üyenin bağlı vergi dairesinden alacağı belge ile kaydının düzeltilmesi talebinde bulunacaktır.

 

            4-) Listeler askıda kaldığı süre içersinde üyeler tarafından kayıt düzeltilmesi talebinde bulunulmaması durumunda İpsala Ticaret Borsası Başkanlığınca hazırlanan listelerde, vergi mükellefiyeti ile ilgili bilgilerin doğruluğu üyelerce kabul edilmiş sayılacaktır.

 

            5-) Vergi Mükellefiyeti ile ilgili bilgiler, Ocak 2009 ayı içersinde yapılacak Borsa Organ Seçimlerinde, seçim listelerinin hazırlanmasında esas alınacağından tüm üyelerimizin vergi kayıtları ile ilgili bilgileri kontrol etmeleri gerekmektedir.

 

            TOBB Organ Seçimlerine ait Yönetmeliğin 8. maddesi hükmü gereğince üyelerimize önemle duyurulur.

 

 

                                                                         İPSALA TİCARET BORSASI

                                                                                      BAŞKANLIĞI

 

 

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

  • Adres : Enez Cad. Kabristan Sok. No:105 İpsala/EDİRNE